Nowe mieszkania na Felinie w Lublinie

Nowe mieszkania na Felinie w Lublinie

Decydując się na zakup nowego mieszkania w Lublinie, osoba poszukująca ma wiele możliwości do wyboru. Coraz popularniejszym trendem jest jednak uciekanie z zatłoczonych centrów miast, do lokalizacji umiejscowionych bardziej na obrzeżach, ale z zachowaniem dobrego połączenia z pozostałymi dzielnicami. Takie połączenie można uzyskać, biorą pod uwagę nowe mieszkania na Felinie.

Nowe mieszkania Felin – dlaczego tam?

Obecnie wiele osób decydujących się na kupno nowego mieszkania ma uściślone lub stara się uściślić swoje wymagania względem całej inwestycji.

W końcu nie kupuje się samego mieszkania. Na cenę składają się również inne czynniki, jak chociażby: lokalizacja, odległość od punktów usługowych, odległość od przychodni/szpitali, okolica, estetyka osiedla, miejsca parkingowe, etc.

Zatem na pierwszy rzut oka widać, że podejmując decyzję o zakupie nowego mieszkania w Lublinie, decyduje nie tylko cena za metr kwadratowy, ale także całościowe przedsięwzięcie inwestycyjne.

Felin jest więc dobrym wyborem, ponieważ jego ulokowanie na mapie Lublina sprawia, że nie będąc w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta, mamy do niego łatwy dostęp. Węzły komunikacyjne i nieduża odległość od głównych arterii miejskich czy chociażby od obwodnicy, czynią z tego miejsca dobry punkt do osiedlenia się pod względem logistycznym.

Na Felinie znajduje się także duże centrum handlowe oraz wiele pomniejszych sklepów, zatem kwestie związane z zakupami nie zmuszają do udawania się na drugi koniec miasta. Warto zwrócić uwagę także na odległość od szkół i szpitali, która nie jest duża, a dla rodzin, może być to istotna kwestia.

Nowe mieszkania Felin – jaką inwestycję wziąć pod uwagę?

Jeżeli kupca interesuje nowe mieszkanie na Felinie, to warto zwrócić uwagę na ofertę Felin Park.

Zlokalizowana na Nowym Felinie inwestycja, to zaadaptowany pod obecne potrzeby mieszkaniowe kompleks bloków. Z racji iż całe osiedle powstaje od podstaw, jest ono dostosowane do obecnych norm, nie tylko estetycznych i budowlanych, ale także funkcjonalnych.

Parkingi naziemne i podziemne, bezpieczny plac zabaw, czy monitoring na terenie osiedla, to tylko jedne z licznych zalet, jakimi może pochwalić się deweloper realizujący tę inwestycję.

Prócz zaadaptowania zewnętrznego, nowe mieszkania to także możliwość wprowadzenia zmian w układzie wewnątrz mieszkania. Drobne zmiany jakie może wprowadzić kupujący, mogą pozwolić na wykorzystanie przestrzeni według jego wizji i potrzeb, a gotowe już w momencie odbioru okablowanie TV i internetowe oraz gotowe ogrzewanie miejskie, sprawi, że o wiele szybciej uda się wprowadzić do mieszkania, bez potrzeby “przerabiania po swojemu”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.