3 najlepsze lokalizacje na zakup nowego mieszkania we Wrocławiu

3 najlepsze lokalizacje na zakup nowego mieszkania we Wrocławiu

Artykuł partnera.

Wrocław to jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich miast. Nic dziwnego – od lat stolica Dolnego Śląska jest uznawana za doskonałe miejsce do życia i inwestowania. W jakiej lokalizacji warto kupić nowe mieszkanie we Wrocławiu? Podpowiadamy.

1. Kępa Mieszczańska na Starym Mieście

Stare Miasto cieszy się ogromną popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem mieszkania. To centrum miasta zapewniające dobre połączenie komunikacyjne z resztą Wrocławia, bogatą ofertę rozrywkową i gastronomiczną, a także moc atrakcji oraz zabytków, w tym tych zlokalizowanych na Rynku. To doskonałe miejsce do życia, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów, singli czy studentów. Nowe osiedla przy Odrze, zachęcają do zamieszkania doskonałą lokalizacją, licznymi udogodnieniami oraz niebanalną architekturą i atrakcyjnym otoczeniem.

Klienci, rozważający zakup mieszkania przy Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu, powinni zwrócić uwagę na znajdujące się w jej bezpośrednim sąsiedztwie osiedle Lokum Porto, położone blisko centrum i tętniących życiem arterii. W otoczeniu inwestycji występują liczne tereny zielone biegnące wzdłuż rzeki, która przyciąga swym leniwym, majestatycznym nurtem. Bogata oferta lokali o metrażach od 25 do prawie 140 m2 sprawia, że każdy znajdzie wśród nich mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb swoich i swojej rodziny.

2. Zielone osiedle na Zakrzowie

Zakrzów to jedno z najbardziej zielonych miejsc we Wrocławiu, a wizytówką tej części miasta śmiało można nazwać Lokum Verde — to unikatowe w swojej stylistyce, nowoczesne osiedle mieszkaniowe, przyciągające bliskością natury. Będzie ono znakomitym wyboremdla osób poszukujących przyjaznego, zacisznego otoczenia w dużym mieście. Od południowej strony inwestycji znajduje się duży teren rekreacyjny z placem zabaw, siłownią terenową, ścieżkami rowerowymi i miejscami aktywnego wypoczynku – idealny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowe mieszkania

Liczące od jednego do czterech pokoi nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu mają powierzchnię od 27 do ponad 80 m2. Do lokali usytuowanych na piętrach przynależą balkony lub loggie, a do mieszkań zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Wygodne parkowanie umożliwiają miejsca postojowe – naziemne, jak również te znajdujące się w hali garażowej. W niedalekiej odległości od osiedla mieści się przedszkole, szkoła podstawowa i przystanek autobusowy.

3. Śródmieście w sercu miasta

W sąsiedztwie Rynku i Ostrowa Tumskiego powstało prestiżowe osiedle Lokum Vena, stanowiące eleganckie połączenie historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Zlokalizowana nieopodal Placu Bema inwestycja zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Kompleks, którego najstarsza część pochodzi z końca XIX wieku, obejmuje 181 lokali w nowej oraz 90 mieszkań w zrewitalizowanej części inwestycji.

Podwyższony standard apartamentów to unikatowa propozycja, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających lokatorów. Na dziedzińcu osiedla powstała mała architektura, która formą nawiązuje do estetyki całego miejsca. Stylizowane latarnie, ławki oraz fontanna dodają klasy i charakteru otoczeniu, a profesjonalnie zaaranżowane części wspólne oraz starannie wyselekcjonowana roślinność podkreślają unikatowe i piękne walory architektoniczne zabudowy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.