Najpopularniejsze płytki 2021

Najpopularniejsze płytki 2021

Artykuł sponsorowany.

Popularne jeszcze nie tak dawno temu klasyczne płytki łazienkowe w rozmiarze 30×30 są coraz częściej zastępowane przez wielkoformatowe płytki ceramiczne. Ich świetnym uzupełnieniem jest mozaika i elementy dekoracyjne zaprojektowane przez marki jak Opoczno czy Paradyż.

Domowa łazienka niczym z hotelowego projektu

Dzięki ogólnej dostępności bardzo jakościowych i zarazem pięknie dekorowanych płytek ceramicznych do łazienki, możliwe jest dzisiaj aranżowanie nawet niewielkich domowych łazienek w sposób nawiązujący do najwyższych standardów. Łazienka w mieszkaniu może przypominać dzisiaj najbardziej ekskluzywną toaletę hotelową, dlatego warto sięgnąć po rozwiązania dobrze znane i sprawdzone w ostatnich latach w takich przestrzeniach komercyjnych chociażby. Modne już dawno temu w hotelach, basenach czy salonach SPA stały się wielkoformatowe płytki podłogowe Paradyż o rozmiarach 60×60, które odróżniają się od stosowanych wcześniej podłużnych, imitujących panele płytek. Wykonanie podłogi w takich kwadratowych, wielkogabarytowych kaflach 60×60 centymetrów, natychmiast rozciąga optycznie daną przestrzeń i sprawia, że wydaje się ona jednocześnie bardziej nowoczesna i elegancka – sprzedawcy tacy jak Plytki24.pl sprowadzają i proponują klientom coraz częściej właśnie takie innowacyjne modele.

Płytki podłogowe Paradyż na podłogę – łatwość konserwacji i czyszczenia

O popularności poszczególnych płytek podłogowych najwięcej mówi ilość stanu magazynowego u poszczególnych sprzedawców. Podłoga w kuchni i łazience oraz pomieszczeniach przejściowych, musi być wykonana nie tylko poprawnie przez osoby układające posadzkę, ale także z zastosowaniem najlepszych dostępnych materiałów i surowców, które zapewnią trwałość i odporność na działanie wody czy nacisku. Płytki 60×60 dowolnej produkcji gwarantują jeszcze jedną przewagę oraz korzyść zarówno dla monterów jak i późniejszego użytkownika. Większy rozmiar kafelków podłogowych lub ściennych to także mniejsza ilość fugi do położenia, a przez to także mniejsza ilość trudnego do późniejszego doczyszczenia zagłębienia między płytkami. W utrzymaniu czystości i spójnym efekcie wizualnym, tego typu płytki Opoczno lub Paradyż sprawdzają się dużo bardziej. Jest to już dzisiaj poniekąd standard produkcji i kanon aranżacji wnętrza łazienek – sprawdza się idealnie w każdych niemal warunkach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.