Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla męża? Zainspiruj się tymi propozycjami!

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla męża? Zainspiruj się tymi propozycjami!

Mężczyźni są zazwyczaj trudniejsi do obdarowania. Często mówią oni wprost, że mają wszystko i nie potrzebują dodatkowych prezentów. To prawda, typowy prezent materialny dla osoby, która jest minimalistą, nie jest łatwy do wybrania.

Strzelnica

Twój mąż interesuje się militariami i zawsze miał ochotę postrzelać? Wyborem prezentu idealnego dla niego może być ekstremalne strzelanie na strzelnicy bojowej. W ramach tej atrakcji zostanie przeprowadzone indywidualne szkolenie z posługiwania się bronią różnego typu i różnego kalibru. To świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalisty, który odpowie na wszystkie pytania i zadba o właściwy przebieg szkolenia. To idealny przyczynek do rozwijania tej zajawki i zapoczątkowania profesjonalnego szkolenia. Tak naprawdę tego rodzaju atrakcja spodoba się większości mężczyzn, jest to więc uniwersalny podarunek nie tylko dla męża, ale także prezent dla taty na Święta .

Flyboard

A może Twój mąż miałby ochotę oderwać na chwilę stopy od ziemi? Jeżeli lubi on wszelkiego typu atrakcje wodne, to skorzystanie z flyboardu jest wyborem dla niego. Są to specjalne “odrzutowe” buty wykorzystujące turbinę skutera wodnego, która zasysa wodę, a następnie wypuszcza ją z dużą siłą, która pozwala na uniesienie się nawet kilka metrów nad Ziemią. Nasz pakiet to zapoznanie się z zasadami tego sportu i wypróbowanie swoich sił. Można go zrealizować na kilku akwenach w różnych częściach Polski. Tak naprawdę mało kto miał dotychczas okazję skorzystać z takiej atrakcji, więc szansa, że trafisz w coś oryginalnego, jest tym większa. Prezenty świąteczne  dla niego nie muszą być wcale nudne i powtarzalne!

Lot samolotem

Nie wracamy jeszcze na Ziemię. Wręcz przeciwnie, unieśmy się wyżej w przestworzach. Kolejnym pomysłem na oryginalny prezent dla męża na Święta może być bowiem lot widokowy samolotem, realizowany w aż 17 lokalizacjach w całej Polsce. Ultralekki samolot uniesie go wysoko, tak aby miał możliwość podziwiania całej okolicy. Na atrakcję jak najbardziej można zabrać ze sobą kamerę lub aparat fotograficzny, aby uwiecznić wszystkie te niesamowite chwile. To realizacja marzeń o lataniu w nieco innej odsłonie niż standardowy lot rejsowy.

Monster Truck

Twój mąż jest fanem motoryzacji? Zapewne jeździł już różnymi samochodami. Mamy jednak przekonanie graniczące z pewnością, że nie miał jeszcze okazji przejechać się prawdziwym, amerykańskim Monster Truckiem. Ten pojazd potwór to marzenie każdego dużego chłopca. Nie tylko wsiądzie do jego wnętrza, ale także usiądzie za kierownicą i pokona w ten sposób specjalnie przygotowany tor ziemny. Wszystko na nim zostało dopracowane dla jak najlepszych wrażeń z przejażdżki. Przeszkody na trasie tylko dodadzą emocji! Krótkie szkolenie wstępne i obecność instruktora pozwolą na pokonanie wszystkich lęków i zapewnią bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Nurkowanie

Mężczyzna, któremu chcesz podarować prezent, jest miłośnikiem przyrody i chętnie zgłębia ją we wszystkich odsłonach? W takim razie przygodą dla niego może być nurkowanie. Taka lekcja nurkowania pod okiem instruktora ma charakter wstępny. To znaczy, że kursant nauczy się podstaw i jednocześnie pierwszy raz zanurzy się w wodzie z całym niezbędnym osprzętem potrzebnym, aby spędzać w niej więcej czasu. W zależności od lokalizacji i pory roku realizacji vouchera, nurkowanie odbędzie się albo w głębokim basenie krytym albo w wodach otwartych. To pierwszy krok do zdobycia uprawnień umożliwiających samodzielne, bezpieczne nurkowanie i zgłębianie przestrzeni podwodnych. Takie prezenty na Święta , które umożliwiają pogłębianie pasji, są najbardziej wartościowe.

Dzięki naszym podpowiedziom, wybór odpowiedniego prezentu dla męża na Święta może być zdecydowanie łatwiejszy. Oczywiście to tylko propozycje, a w naszych katalogach znajdziesz o wiele więcej przeżyć pełnych emocji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.