Nowe mieszkania na Felinie w Lublinie

Nowe mieszkania na Felinie w Lublinie

Decydując się na zakup nowego mieszkania w Lublinie, osoba poszukująca ma wiele możliwości do wyboru. Coraz popularniejszym trendem jest jednak uciekanie z zatłoczonych centrów miast, do lokalizacji umiejscowionych bardziej na obrzeżach, ale z zachowaniem dobrego połączenia z pozostałymi dzielnicami. Takie połączenie można uzyskać, biorą pod uwagę nowe mieszkania na Felinie.

Nowe mieszkania Felin – dlaczego tam?

Obecnie wiele osób decydujących się na kupno nowego mieszkania ma uściślone lub stara się uściślić swoje wymagania względem całej inwestycji.

W końcu nie kupuje się samego mieszkania. Na cenę składają się również inne czynniki, jak chociażby: lokalizacja, odległość od punktów usługowych, odległość od przychodni/szpitali, okolica, estetyka osiedla, miejsca parkingowe, etc.

Zatem na pierwszy rzut oka widać, że podejmując decyzję o zakupie nowego mieszkania w Lublinie, decyduje nie tylko cena za metr kwadratowy, ale także całościowe przedsięwzięcie inwestycyjne.

Felin jest więc dobrym wyborem, ponieważ jego ulokowanie na mapie Lublina sprawia, że nie będąc w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta, mamy do niego łatwy dostęp. Węzły komunikacyjne i nieduża odległość od głównych arterii miejskich czy chociażby od obwodnicy, czynią z tego miejsca dobry punkt do osiedlenia się pod względem logistycznym.

Na Felinie znajduje się także duże centrum handlowe oraz wiele pomniejszych sklepów, zatem kwestie związane z zakupami nie zmuszają do udawania się na drugi koniec miasta. Warto zwrócić uwagę także na odległość od szkół i szpitali, która nie jest duża, a dla rodzin, może być to istotna kwestia.

Nowe mieszkania Felin – jaką inwestycję wziąć pod uwagę?

Zlokalizowana na Nowym Felinie inwestycja, to zaadaptowany pod obecne potrzeby mieszkaniowe kompleks bloków. Z racji iż całe osiedle powstaje od podstaw, jest ono dostosowane do obecnych norm, nie tylko estetycznych i budowlanych, ale także funkcjonalnych.

Parkingi naziemne i podziemne, bezpieczny plac zabaw, czy monitoring na terenie osiedla, to tylko jedne z licznych zalet, jakimi może pochwalić się deweloper realizujący tę inwestycję.

Prócz zaadaptowania zewnętrznego, nowe mieszkania to także możliwość wprowadzenia zmian w układzie wewnątrz mieszkania. Drobne zmiany jakie może wprowadzić kupujący, mogą pozwolić na wykorzystanie przestrzeni według jego wizji i potrzeb, a gotowe już w momencie odbioru okablowanie TV i internetowe oraz gotowe ogrzewanie miejskie, sprawi, że o wiele szybciej uda się wprowadzić do mieszkania, bez potrzeby “przerabiania po swojemu”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.