Odkurzacz centralny Beam

Odkurzacz centralny Beam

Artykuł sponsorowany.

Odkurzacz centralny to coraz popularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w mieszkaniu. Warto jednak dowiedzieć się czym wyróżnia się taki rodzaj sprzętu AGD.

Jest to system wbudowany w ściany budynku, który rozprowadzony jest po różnych pokojach lub piętrach, każdy z nich ma gniazda ssące w konkretnym miejscy, w którym zostanie to wcześniej ustalone. Wystarczy podłączyć do nich wąż ssący i można odkurzać w dowolnym miejscu. Wszystkie zanieczyszczenia trafiają do bazy, która znajduje się w piwnicy. Jego pojemność jest przeważnie na tyle duża, że można swobodnie korzystać przez cały miesiąc. Odkurzacze centralne Beam to zatem idealnie rozwiązanie do dużych domów, gdzie sprzątania jest zdecydowanie więcej. Warto także wspomnieć, że odkurzacze Beam wiodą prym na rynku centralnych urządzeń do sprzątania, a to za sprawą swojej niezawodnej konstrukcji oraz różnych udogodnień. Jednym z nich jest z pewnością antywibracyjny system mocowania, który usprawnia pracę urządzenia.

Odkurzacz centalny

Odkurzacze centralne Beam – dlaczego warto je zamontować w swoim domu?

Na wstępie warto wspomnieć, że marka od lat wiedzie prym na rynku produkcji odkurzaczy centralnych. Przez ten czas wyspecjalizowała się ona w dopasowywaniu rozwiązań wręcz stworzonych dla swoich klientów. Dlatego każdy odkurzacz centralny, który dostępny jest w ofercie marki Beam electrolux, ma funkcjonalny zbiornik antybakteryjny, który zapobiega rozwojowi bakterii. Jednak za podstawę odkurzacza centralnego uważa się jednostkę centralną. Firma Beam bardzo dba o to, aby każdy element był idealnie dopasowany i perfekcyjnie wykonany. Dzięki temu służy bez zarzutu przez długie lata. Warto także wspomnieć, że montażem tego typu rozwiązań z zakresu AGD zajmują się wykwalifikowane ekipy. Samodzielny montaż może okazać się zbyt trudny. Do tego wszystkie elementy, w tym przede wszystkim rury, które służą za ważną część instalacji, powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, które nie zatykają się. Wymiana akurat tego elementu może się okazać bardzo problematyczna. Całość wbudowana jest w ścianę, dlatego jej demontaż lub naprawa może wymagać skucia ścian. Warto także wspomnieć, że marka taka jak Beam ma w swojej ofercie również funkcjonalne akcesoria, które służą do sprzątania wąskich przestrzeni, a nawet samochodów. Możesz bowiem zamontować gniazda ssące również w garażu. Wystarczy wówczas dopasować do niego węża i bez przeszkód korzystać z odkurzania każdej przestrzeni. Odkurzacz centralny beam to zatem idealne rozwiązanie w zasadzie dla każdego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.