Zakład kamieniarski Krak Stone i jego oferta

Zakład kamieniarski Krak Stone i jego oferta

Artykuł sponsorowany.

Krak Stone to zakład kamieniarski z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem w zakresie dostarczania klientom wyrobów z kamienia naturalnego. Mieści się w Krakowie, ale z jego oferty mogą skorzystać klienci z całej Polski, poszukujący trwałych, solidnych i starannie wykonanych rozwiązań kamieniarskich. Firma może poszczycić się trzypokoleniową tradycją oraz ogromnym doświadczeniem w zakresie doboru swojej oferty i obsługi klienta. Sprawdźmy, co obejmuje jej aktualna oferta i dlaczego warto skorzystać ze specjalistycznego know-how Krak Stone!

Krak Stone i jego oferta do kuchni

Jedną z wiodących specjalizacji Krak Stone jest produkcja wysokiej jakości blatów kuchennych na wymiar. Kuchenne powierzchnie robocze są tworzone w oparciu o wysokiej jakości materiały sprowadzane z różnych zakątków świata. Priorytetem firmy jest bowiem dostarczanie klientom wyłącznie sprawdzonych, najlepszych i najwygodniejszych w codziennym użytkowaniu rozwiązań. W ramach bieżącej oferty, na stronie krakstone.pl klienci znajdą blaty kuchenne z granitu, kwarcytu naturalnego, a także konglomeratu kwarcowego.

Każdy kamień naturalny posiada zróżnicowane właściwości użytkowe oraz walory wizualne. W wyborze najlepszego rozwiązania klientów wspiera obsługa sklepu, która jest w stanie doradzić zamówienie takiego kamienia, który idealnie sprosta wszystkim potrzebom jego przyszłych użytkowników.

Firma Krak Stone oferuje blaty kuchenne na wymiar, co oznacza, że przygotowuje je na indywidualne zamówienie, perfekcyjnie dopasowując je do wymiarów mebli kuchennych oraz projektu kuchni. Blaty są od razu przygotowane do użytkowania, a po ich montażu klienci otrzymują dokładne wskazówki, jak o dbać o blaty, jak często poddawać je impregnacji oraz jakich środków czyszczących używać, aby zawsze prezentowały się jak nowe.

Kamienne rozwiązania do łazienki i nie tylko

Oprócz trwałych, solidnych i estetycznych blatów kuchennych na wymiar, na stronie krakstone.com klienci znajdą także kamienne rozwiązania dedykowane łazienkom. Wśród nich znajdują się m. in. estetyczne blaty łazienkowe na wymiar, a także takie modne i poszukiwane zwłaszcza w ostatnich latach elementy wystroju wnętrza, jak kamienne okładziny ścienne, które coraz częściej zastępują klasyczne płytki łazienkowe. Oprócz standardowych kamieni naturalnych, oferta Krak Stone obejmuje także piękne i efektowne kamienie półszlachetne – onyks, trawertyn i agat, których zastosowanie jest w stanie całkowicie odmienić wystrój każdej łazienki.

Jako profesjonalny zakład kamieniarski z tradycjami, Krak Stone specjalizuje się także w realizacji wielu innych rozwiązań z kamienia naturalnego. W jego ofercie znajdują się m. in. parapety, posadzki, schody, obudowy kominkowe, zlewy, umywalki i brodziki, a także kamienne elementy dekoracyjne. Wszystkie rozwiązania są przygotowywane na indywidualne zamówienie oraz wykonywane z dbałością o każdy detal w nowoczesnym parku maszynowym należącym do firmy. Wszystko to gwarantuje indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz jego realizację w najwyższym standardzie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.