Najlepsze pomysły na prezent dla Dziadków

Najlepsze pomysły na prezent dla Dziadków

Zbliża się dwudniowe święto, a zarazem ulubione dni wszystkich wnucząt – Dzień Babci i Dzień Dziadka! Wciąż zastanawiasz się, co podarować dziadkom na prezent? Zadbaj o to, by upominek wywoływał wspomnienia i stał się ponadczasową pamiątką. Poznaj najlepsze pomysły na prezent dla ukochanych seniorów.

Ciasto do herbatki – upiecz ulubiony przysmak dziadków

Zazwyczaj to babcia zawsze dba o to, by rozpieszczać podniebienia swoich bliskich słodkościami. Tym razem przejmij tę rolę i upiecz ciasto, które jest Twoją specjalnością. Blacha wypieku będzie fantastycznym prezentem, który zgromadzi przy stole ukochanych seniorów.

Do kompletu możesz kupić kubek ze zdjęciem, a dokładniej rzecz ujmując – dwie sztuki personalizowanych naczyń z rodzinną fotką – fotokubek dla dziadka oraz dla babci. Osobisty projekt możesz zrealizować na stronie Uwolnij Kolory, gdzie oprócz eleganckich fotoprezentów znajdziesz także wywoływanie zdjęć online.

Fotografie – wyjątkowy pomysł na prezent dla babci i dziadka

Każdy ma zdjęcia, w których zaklęte są najpiękniejsze wspomnienia. Jeśli wiesz, które kadry z rodzinnego albumu mają dla dziadków wyjątkowe znaczenie, wykorzystaj je na prezent na Dzień Babci lub podaruj dziadkowi. Przygotuj je w odświeżonej formie i użyj w nieoczywistym projekcie. Może to być fotokalendarz trójdzielny czy zdjęcie w ramie – każdy z tych produktów dostarczy wyjątkowych wspomnień, doskonale się prezentując na jednej ze ścian.

Kalendarz ze zdjęciem to praktyczny upominek, który będzie przemyślanym pomysłem z okazji nadchodzącego święta. Starsze pokolenia są wręcz wychowane na tradycyjnych „zdzierakach” i dla wielu osób kalendarz to obowiązkowa rzecz w domu. Podaruj go na prezent w nowej odsłonie – fotokalendarz pełen rodzinnych kadrów będzie wzruszać każdego dnia.

Odbitki oraz album na zdjęcia

Najlepsze opowieści to takie, które wciąż się nie kończą. Jeśli chcesz utworzyć wyjątkową fotorelację z rodzinnych kadrów, postaw na wywoływanie zdjęć i przygotuj pakiet tradycyjnych fotografii. To świetny pomysł na prezent dla babci i dziadka – oni przecież uwielbiają sentymentalne podróże do przeszłości, kiedy byli pełni energii i chęci do realizacji najbardziej szalonych planów.

Chcesz stworzyć efektowny zestaw? Do odbitek zamów album na zdjęcia, w którym jest miejsce nawet na 300 kadrów. To setki pięknych wspomnień! Możesz obdarować nimi swoich seniorów jako wspólny prezent na Dzień Dziadka i Dzień Babci. Pomyśl tylko, ile radości sprawisz im tak oryginalnym zestawem.

Prezenty dla babci i dziadka gotowe do wysyłki

Losy rzuciły Cię w miejsce dalekie od rodzinnego domu? Niczym się nie przejmuj, jeśli nie masz możliwości odwiedzić swoich dziadków osobiście. Zaprojektuj oryginalny fotokalendarz dla babci lub kubek ze zdjęciem dla dziadka i wyślij w zestawie na konkretny adres. Dostarczymy Twoich seniorom najpiękniejsze wspomnienia na czas! W Uwolnij Kolory wiemy, jak ważne jest dzielenie się radością w dniu czyjegoś święta. Postaw na wysoką jakość usług i zaufaj specjalistom od kreowania wspaniałych chwil.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.