Piękne dekoracje stołu na każdą okazję!

Piękne dekoracje stołu na każdą okazję!

Wraz z nadejściem sezonu letniego rozpoczął się czas spędzany na świeżym powietrzu. Coraz chętniej spędzamy czas na wspólnym grillowaniu, przyjęciach w ogrodzie oraz różnego rodzaju eventach w plenerze.

Wraz z nadejściem sezonu letniego rozpoczął się czas spędzany na świeżym powietrzu. Coraz chętniej spędzamy czas na wspólnym grillowaniu, przyjęciach w ogrodzie oraz różnego rodzaju eventach w plenerze. Organizacja takich wydarzeń wiąże się z wyborem dekoracji stołu. Materiałowe obrusy czy wielorazowe naczynia bywają kłopotliwe w utrzymaniu czystości podczas przyjęć. Dużo lepszą, dużo bardziej higieniczną i wygodniejszą alternatywą jest zastosowanie papierowych jednorazowych obrusów, kubków papierowych oraz serwetek flizelinowych.

Serwetki to podstawowy element dekorcyjny stołu niezależnie od okazji.
W ofercie znajdują się serwetki fizelinowe oraz tissue, które pięknie wyglądają samodzielnie, ale również idealnie dopełniają kompozycje kwiatowe.
Serwetki fizelinowe występują w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki temu można stworzyć dekorację stołu na każdą okazję. W bardzo łatwy sposób się formują.
Rozmiar serwetki 40×40 daje możliwość stworzenia fantazyjnych kształtów sprawia, że goście będą zachwyceni przygotowaną aranżacją.

Większa gramatura serwetki fizelinowej w odróżnieniu od serwetki papierowej sprawia, że serwetka jest dużo bardziej wytrzymała i wydajna.
Z powodzeniem wytrzymuje całe przyjęcie.
W strukturze i dotyku przypominają materiał, co sprawia, że wyglądają bardzo elegancko i szykownie.
Zastosowanie serwetki fizelinowej zamiast serwetki materiałowej jest dużo bardziej wygodniejsze, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i środki na pranie.

Duża ilość nowoczesnych wzorów i motywów serwetek daje możliwość stworzenia idealnych dekoracji na różne okazji np. weselnych stołów, urodzinowych.
Możliwość personalizacji serwetek poprzez nadruk logo lub grafiki pozwala dostosować produkt pod dany event.

Wykorzystując produkty do dekoracji stołów, które są dostępne w naszej ofercie każda aranżacja stołu będzie wyglądać ekskluzywne i daje pewność, że blaty i powierzchnie stołów są najlepiej chronione przed zabrudzeniem. Bogata gama kolorów obrusów jednorazowych, serwetek flizelinowych, bieżników oraz kubków papierowych daje możliwość stworzenia doskonałych kompozycji na stole. Jednorazowe obrusy papierowe posiadają specjalnie wytłaczaną fakturę, dzięki temu obrus pięknie prezentuje się na stole.

Istotną zaletą produktów do dekoracji stołów jest ich ekologiczność, ponieważ każdy wykonany jest z papieru, przez co każdy z nich jest przyjazny środowisku.

Wybór obrusów jednorazowych, bieżników flizelinowych, czy kubków papierowych zapewnia wygodę użycia, gdyż po każdym użyciu wystarczy zmienić go na nowy bez konieczności prania, czy zmywania. Takie rozwiązanie sprawdza się także w przypadku utrzymania wysokich standardów higieny, ponieważ obrus jednorazowy czy bieżnik możemy zmienić na nowy bez konieczności prania, oszczędzając przy tym czas i środki na pranie.

Dodatkowym atutem zastosowania kubków papierowych zamiast tradycyjnych naczyń jest możliwość ich personalizacji do danego wydarzenia. Taki zabieg daje możliwość dodatkowej reklamy, ponadto podkreśla wyjątkowość każdej okazji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.